F6V0.19TB100 Techflex
  • Part Number: F6V0.19TB100
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 0.187 X 100 BLK/WHT
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about F6V0.19TB100 Techflex
    F6V0.19TB100 Techflex
    F6V0.19TB100 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. F6V0.19TB100 is described as SELF WRAP 0.187" X 100 BLK/WHT. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD