F6N1.50PG75 Techflex
  • Part Number: F6N1.50PG75
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 1.5 X 75 GRAY
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about F6N1.50PG75 Techflex
    F6N1.50PG75 Techflex
    F6N1.50PG75 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. F6N1.50PG75 is described as SELF WRAP 1.5" X 75 GRAY. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX12 5 SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH