F6N1.50CW75 Techflex
  • Part Number: F6N1.50CW75
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 1.5 X 75 CLEAR/WHITE
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about F6N1.50CW75 Techflex
    F6N1.50CW75 Techflex
    F6N1.50CW75 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. F6N1.50CW75 is described as SELF WRAP 1.5" X 75 CLEAR/WHITE. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM