F6H0.75BK100 Techflex
  • Part Number: F6H0.75BK100
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: 3/4 F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about F6H0.75BK100 Techflex
    F6H0.75BK100 Techflex
    F6H0.75BK100 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. F6H0.75BK100 is described as 3/4" F6 HEAVY DUTY, BLACK, 100 F. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK