DWG2.50BK25 Techflex
  • Part Number: DWG2.50BK25
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 2.5 X 25 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about DWG2.50BK25 Techflex
    DWG2.50BK25 Techflex
    DWG2.50BK25 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. DWG2.50BK25 is described as SELF WRAP 2.5" X 25 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X