CCP1.50BK50 Techflex
  • Part Number: CCP1.50BK50
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1.5 X 50 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about CCP1.50BK50 Techflex
    CCP1.50BK50 Techflex
    CCP1.50BK50 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. CCP1.50BK50 is described as SLEEVING 1.5" X 50 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD