TS3316-3R3M Tamura
  • Part Number: TS3316-3R3M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.3A 39 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS3316-3R3M Tamura
    TS3316-3R3M Tamura
    TS3316-3R3M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS3316-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 3.3A 39 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V