TS3316-2R2M Tamura
  • Part Number: TS3316-2R2M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3.8A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS3316-2R2M Tamura
    TS3316-2R2M Tamura
    TS3316-2R2M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS3316-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 3.8A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE