TS1608-680M Tamura
  • Part Number: TS1608-680M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-680M Tamura
    TS1608-680M Tamura
    TS1608-680M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-680M is described as FIXED IND 68UH 400MA 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE