TS1608-4R7M Tamura
  • Part Number: TS1608-4R7M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-4R7M Tamura
    TS1608-4R7M Tamura
    TS1608-4R7M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.