TS1608-470M Tamura
  • Part Number: TS1608-470M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-470M Tamura
    TS1608-470M Tamura
    TS1608-470M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-470M is described as FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.