TS1608-3R3M Tamura
  • Part Number: TS1608-3R3M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-3R3M Tamura
    TS1608-3R3M Tamura
    TS1608-3R3M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.6A 55 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM