TS1608-331M Tamura
  • Part Number: TS1608-331M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-331M Tamura
    TS1608-331M Tamura
    TS1608-331M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-331M is described as FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM