TS1608-330M Tamura
  • Part Number: TS1608-330M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 33UH 600MA 190 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-330M Tamura
    TS1608-330M Tamura
    TS1608-330M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-330M is described as FIXED IND 33UH 600MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD