TS1608-221M Tamura
  • Part Number: TS1608-221M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-221M Tamura
    TS1608-221M Tamura
    TS1608-221M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-221M is described as FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK