TS1608-220M Tamura
  • Part Number: TS1608-220M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-220M Tamura
    TS1608-220M Tamura
    TS1608-220M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-220M is described as FIXED IND 22UH 700MA 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE