TS1608-1R5M Tamura
  • Part Number: TS1608-1R5M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-1R5M Tamura
    TS1608-1R5M Tamura
    TS1608-1R5M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 2.8A 45 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.