TS1608-151M Tamura
  • Part Number: TS1608-151M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-151M Tamura
    TS1608-151M Tamura
    TS1608-151M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-151M is described as FIXED IND 150UH 260MA 590 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE