TS1608-150M Tamura
  • Part Number: TS1608-150M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-150M Tamura
    TS1608-150M Tamura
    TS1608-150M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-150M is described as FIXED IND 15UH 800MA 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK