TS1608-103M Tamura
  • Part Number: TS1608-103M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 10MH 20MA 32.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-103M Tamura
    TS1608-103M Tamura
    TS1608-103M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-103M is described as FIXED IND 10MH 20MA 32.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"