TS1608-102M Tamura
  • Part Number: TS1608-102M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-102M Tamura
    TS1608-102M Tamura
    TS1608-102M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-102M is described as FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"