TS1608-101M Tamura
  • Part Number: TS1608-101M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TS1608-101M Tamura
    TS1608-101M Tamura
    TS1608-101M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TS1608-101M is described as FIXED IND 100UH 300MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM