TO3316-6R8M Tamura
  • Part Number: TO3316-6R8M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO3316-6R8M Tamura
    TO3316-6R8M Tamura
    TO3316-6R8M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO3316-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 4.4A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL