TO3316-3R3M Tamura
  • Part Number: TO3316-3R3M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO3316-3R3M Tamura
    TO3316-3R3M Tamura
    TO3316-3R3M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO3316-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 5.4A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS