TO3316-1R0M Tamura
  • Part Number: TO3316-1R0M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO3316-1R0M Tamura
    TO3316-1R0M Tamura
    TO3316-1R0M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO3316-1R0M is described as FIXED IND 1UH 6.8A 9 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY