TO3316-150M Tamura
  • Part Number: TO3316-150M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO3316-150M Tamura
    TO3316-150M Tamura
    TO3316-150M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO3316-150M is described as FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.