TO3316-101M Tamura
  • Part Number: TO3316-101M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO3316-101M Tamura
    TO3316-101M Tamura
    TO3316-101M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO3316-101M is described as FIXED IND 100UH 1.3A 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"