TO1608-6R8M Tamura
  • Part Number: TO1608-6R8M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-6R8M Tamura
    TO1608-6R8M Tamura
    TO1608-6R8M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 1.4A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.