TO1608-3R3M Tamura
  • Part Number: TO1608-3R3M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-3R3M Tamura
    TO1608-3R3M Tamura
    TO1608-3R3M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"