TO1608-2R2M Tamura
  • Part Number: TO1608-2R2M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-2R2M Tamura
    TO1608-2R2M Tamura
    TO1608-2R2M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS