TO1608-221M Tamura
  • Part Number: TO1608-221M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 220UH 200MA 3.11 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-221M Tamura
    TO1608-221M Tamura
    TO1608-221M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-221M is described as FIXED IND 220UH 200MA 3.11 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V