TO1608-220M Tamura
  • Part Number: TO1608-220M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-220M Tamura
    TO1608-220M Tamura
    TO1608-220M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-220M is described as FIXED IND 22UH 800MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE