TO1608-1R5M Tamura
  • Part Number: TO1608-1R5M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-1R5M Tamura
    TO1608-1R5M Tamura
    TO1608-1R5M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 2.8A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2