TO1608-1R0M Tamura
  • Part Number: TO1608-1R0M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-1R0M Tamura
    TO1608-1R0M Tamura
    TO1608-1R0M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-1R0M is described as FIXED IND 1UH 2.9A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.