TO1608-150M Tamura
  • Part Number: TO1608-150M
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about TO1608-150M Tamura
    TO1608-150M Tamura
    TO1608-150M is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. TO1608-150M is described as FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM