T1812-6R8J Tamura
  • Part Number: T1812-6R8J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 6.8UH 210MA 1.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-6R8J Tamura
    T1812-6R8J Tamura
    T1812-6R8J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-6R8J is described as FIXED IND 6.8UH 210MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.