T1812-5R6J Tamura
  • Part Number: T1812-5R6J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 5.6UH 220MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-5R6J Tamura
    T1812-5R6J Tamura
    T1812-5R6J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-5R6J is described as FIXED IND 5.6UH 220MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.