T1812-390J Tamura
  • Part Number: T1812-390J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 39UH 210MA 4.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-390J Tamura
    T1812-390J Tamura
    T1812-390J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-390J is described as FIXED IND 39UH 210MA 4.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK