T1812-331J Tamura
  • Part Number: T1812-331J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 330UH 100MA 14 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-331J Tamura
    T1812-331J Tamura
    T1812-331J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-331J is described as FIXED IND 330UH 100MA 14 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH