T1812-330J Tamura
  • Part Number: T1812-330J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-330J Tamura
    T1812-330J Tamura
    T1812-330J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-330J is described as FIXED IND 33UH 230MA 4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH