T1812-2R2J Tamura
  • Part Number: T1812-2R2J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 2.2UH 340MA 700 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-2R2J Tamura
    T1812-2R2J Tamura
    T1812-2R2J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-2R2J is described as FIXED IND 2.2UH 340MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK