T1812-271J Tamura
  • Part Number: T1812-271J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 270UH 105MA 12 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-271J Tamura
    T1812-271J Tamura
    T1812-271J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-271J is described as FIXED IND 270UH 105MA 12 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE