T1812-270J Tamura
  • Part Number: T1812-270J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 27UH 240MA 3.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-270J Tamura
    T1812-270J Tamura
    T1812-270J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-270J is described as FIXED IND 27UH 240MA 3.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM