T1812-221J Tamura
  • Part Number: T1812-221J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-221J Tamura
    T1812-221J Tamura
    T1812-221J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-221J is described as FIXED IND 220UH 115MA 10 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED