T1812-220J Tamura
  • Part Number: T1812-220J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 22UH 260MA 3.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-220J Tamura
    T1812-220J Tamura
    T1812-220J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-220J is described as FIXED IND 22UH 260MA 3.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Tamura
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE