T1812-1R8J Tamura
  • Part Number: T1812-1R8J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1.8UH 380MA 650 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-1R8J Tamura
    T1812-1R8J Tamura
    T1812-1R8J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-1R8J is described as FIXED IND 1.8UH 380MA 650 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE