T1812-1R5J Tamura
  • Part Number: T1812-1R5J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1.5UH 430MA 600 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-1R5J Tamura
    T1812-1R5J Tamura
    T1812-1R5J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-1R5J is described as FIXED IND 1.5UH 430MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN