T1812-1R0J Tamura
  • Part Number: T1812-1R0J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1UH 480MA 500 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-1R0J Tamura
    T1812-1R0J Tamura
    T1812-1R0J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-1R0J is described as FIXED IND 1UH 480MA 500 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A