T1812-150J Tamura
  • Part Number: T1812-150J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 15UH 290MA 2.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-150J Tamura
    T1812-150J Tamura
    T1812-150J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-150J is described as FIXED IND 15UH 290MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.