T1812-102J Tamura
  • Part Number: T1812-102J
  • Manufacturer Name: Tamura
  • Description: FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about T1812-102J Tamura
    T1812-102J Tamura
    T1812-102J is manufactured by Tamura and is categorized in the Fixed Inductors category. T1812-102J is described as FIXED IND 1MH 50MA 40 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM